Hea Vesi tasuta kojuvedu

KKK

Miks ma pean väljaostetud pudeli tagastama?
Veepudelid on Hea Vesi OÜ omand ning on antud teile tasuta kasutusse. Tühjad pudelid lähevad peale põhjalikku desinfitseerimist tagasi ringlusse. Säästkem koos loodust!

Kustkohast Hea Vesi oma vee võtab?
Hea Vesi vesi tuleb Lahemaa rahvuspargist. Tegemist on puhta põhjaveega, mida ei ole täiendavalt puhastatud, samuti ei ole sinna midagi lisatud.

Kui kaua vesi avatud pudelis säilib?
Vee säilimine sõltub hoiustamistingimustest. Jahedas ja pimedas kohas säilib vesi kõige pikemalt, soojas ja valgusküllases kohas tekib nähtav elu vette kiiremini. Soovitame pudeli sisu peale avamist tarbida ühe kuu jooksul.

Kas ma võin veepudeleid ka ise täita?
Ei!

Kas Hea Vesi vett võib juua ka ilma keetmata?
Otse loomulikult! Hea vesi on puhas vesi ning joogivee keetmine teeb veele rohkem kahju kui kasu. 

Millal minu tellimus kohale toimetatakse?
Anname endast parima, et täita tellimus järgneval tööpäeval kuid tellimuse täitmise tähtaeg on kuni 3 päeva.

Kuidas vett tellida?
Vormistage tellimus e-poest, helistage tel. 6400036 või saatke meile kiri oma sooviga info@heavesi.ee Ka on võimalus tellida vett mobiilirakenduse kaudu.

Kui sagedasti ma peaksin vett jooma?
Puhast vett tuleb tarbida iga päev. Kui tunnete janu, olete tegelikult juba tugevalt dehüdreeritud. Piisav kogus sõltub teie elustiilist ja ilmast – mida aktiivsem eluviis või kuumem ilm seda suuremaid veekoguseid tuleks päeva jooksul tarbida. Kindlasti tuleks janu korral juua justnimelt puhast vett mitte magusainetega veelaadseid tooteid, mis tegelikult kurnavad organismi.