Hea Vesi tasuta kojuvedu

Meist

Hea Vesi on ainulaadne naturaalsete mineraalidega joogivesi, mida ammutatakse Lahemaa Rahvuspargi territooriumil asuvast arteesiakaevust. 

Tervis ja ilu tuleb kristallpuhtast veest 

Usume, et oled see, mida sa sööd ja jood. Et olla terve ja energiline, peab tänapäeva saastunud maailmas hoolikalt jälgima mida suhu pista. Puhas vesi on olulisim, mida organism vajab terve ning reibas olemiseks ning soovime anda oma panuse, et kõikidele inimestele oleks tagatud ligipääs eluliselt olulisele kristallpuhtale veele.

Paljud veetootjad näevad ränka vaeva, et oma vett kloori ja muude kemikaalidega puhastada. Nii saab pudelisse veelaadne toode, mis on küll läbipaistev, kuid millel on tõeliselt puhta veega väga vähe ühist. Lisaks tekitab säärane puhastusprotsess tonnides jäätmeid, mis pärast süüdimatult loodust reostama lastakse.

Hea Vesi toimetab oma vee maapõuest otse kliendini. Nagu maal vanaema juures – sügavast puurkaevust tuleb selge allikavesi, mis on uskumatult klaari ja kosutava maitsega. Mis te arvaksite, kui vanaema enne vee juua andmist sinna törts kloori sisse puistaks ning ootaks kuni hägune vesi selgemaks muutuks, mh

Puhas vesi otse Lahemaa Rahvuspargist

Ammutame oma vee puhtaimast paigast – meie puurkaev asub Lahemaa Rahvuspargis, mis on riikliku kaitse all olev ökosüsteem. Loodus on hoitud ning inimtegevuse eest kaitstud – metsasihid, pinnaseteed ja teerajad on vaid jalgsi, rattaga, ratsa või suuskadel liiklemiseks ja väljaspool mõningaid avalikke teid on mootorsõidukitega liiklemine keelatud.
Julgelt näitame kõigile oma puurkaevu asukohta, kuna saame puhta südametunnistusega väita, et pakume puhast ja looduslikku, naturaalsete mineraalidega põhjavett. Vesi saab konteinerisse sellise loodusliku mineraalide koostisega nagu ta maapõuest tuleb – me ei puhasta teda liigselt, samuti ei lisa me veele kunstlikke mineraale ega muid lisa-aineid. Lahemaalt jõuab teieni reaalne elus vesi, mis aitab organismil elujõudu säilitada.

Hoolime ökoloogiliselt eluviisist

Tänapäeval teavad kõik, et maailma tuleb päästa ökoloolise eluviisiga. Anname oma panuse saastavabasse maailma sellega, et meie vee tarbimisel ei teki liigset taarat ega kuhju plastikut. Hoiame oma taara on pikalt ringluses – transpordime vee teile mugavalt kohale ja tühjad konteinerid viime ära, et neid taaskasutada.

Tellimine on mugav ja tarne kiire

Vee tellimine on ääretult mugav ja lihtne, kohaletoimetamine kiire. Tellimise mugavaks tegemiseks kasutame kõiki võimalusi, mida tänapäeva tehnoloogia pakub – ka telefonist saab paari näpuliigutusega endale vee kanistri koju tellida ning võib juhtuda, et õhtul tellides on soovitu hommikul juba kohal.

Peame lugu teie disaini eelistustest 

Oleme mõelnud ka sellele, et puhta vee automaat teie koduses interjööris ka stiilne välja paistaks. Valikus on hulk erineva disainiga mudeleid, mis sobituvad eriilmelistesse interjööridesse suurepäraselt. Samuti on uued automaadid ka energiasäästlikud, kuna neile ei ole külge pandud tarbetut vee kuumutamise süsteemi. 

Toetame tervislikke eluviise

Tervisliku eluviisi fanaatikutena toetame ka erinevaid spordiüritusi. Kui olete korraldamas kas väiksemat jooksuüritust või on plaanis suurem pallimängulahing – saatke meie kiri ning lepime kokku kuidas puhas vesi teie üritust kosutama saab.

Hoia tervist ja joo puhast vett – telli siit!